Home » O nás

12Jsme studenti nutriční terapie, kteří chtějí něco více od našeho vzdělání a našeho budoucího povolání. Proč? Protože nebudeme dietní sestry ve stravovacím zařízení a nebudeme ani výživoví poradci s nepatřičným vzděláním. Chceme uvést výživu na pravou míru a veřejnost, naše budoucí klienty a pacienty, na správnou cestu. Čeká nás spousta práce a SANT je prvním krokem k našim/vašim cílům.

V první řadě se zaměřujeme na kvalitu vysokoškolského studia nutriční terapie. Tvorbou aktuálních studijních materiálů, zprostředkováním odborných praxí a zahraničních stáží bychom chtěli zlepšit podmínky v získávání odborných znalostí, které studenti budou umět plně využít v praxi.

Díky pořádání akcí pro veřejnost zaměřených na výživu zvyšujeme povědomí o práci a významu nutričního terapeuta, zlepšujeme informovanost o faktech z oblasti výživy a uvádíme je na pravou míru. Sami se tím učíme, jak nejlépe veškeré informace lidem předat.

V neposlední řadě navazujeme mezioborové spolupráce, díky kterým opět zvyšujeme povědomí o našem studiu a naší práci, ale tentokrát mezi studenty dalších zdravotnických oborů. Doufáme, že tak vybudujeme respekt k našemu postavení v budoucím zaměstnání mezi ostatními zdravotnickými pracovníky.

Součástí SANT se můžete stát i vy, studenti nutriční terapie. Společně tak můžeme dosáhnout cílů, které jsme si stanovili, a realizovat vizi, která je na dosah!1

Rolovat nahoru
error: Content is protected !!